Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Karniszewo - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

77 280 zł1 104 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1104 m , usytuowana w spokojnej miejscowości Karniszewo, w gminie Mieleszyn. Dostępne działki: - 1104 m z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł8 933 m² 44,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo dużą działkę wraz z zabudowaniami! Nieruchomość zlokalizowana w Karniszewie, około 4km od Mieleszyna, 4km od Kłecka. Działka o powierzchni 8933m2 - 6026m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Rzeczna

Pobiedziska(Karniszewo + 23 km)

275 000 zł841 m² 326,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż bardzo interesującą działkę budowlaną w Pobiedziskach przy ulicy Rzecznej. Odległości: pkp - 2600 m, dyskont Biedronka - 1800 m, jezioro - 1800 m, poznań - 27.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 897 m² 200,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/4 o pow. 1897 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lechlin

Lechlin(Karniszewo + 24 km)

950 000 zł27 143 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż grunt rolny o pow. 2,7143 hektara w Lechlinie (powiat Wągrowiecki). Media; prąd, woda, gaz i światłowód w drodze przy gruncie, kanalizacja w odległości 150.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jankowo Dolne

Jankowo Dolne(Karniszewo + 17 km)

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w odległości 8 km od Gniezna, w centrum Jankowa Dolnego. Dla prezentowanego terenu wydano Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł18 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż grunt w Fałkowie przeznaczony pod ag o powierzchni 1.85 ha dz nr 320 i 321. Działki objęte są miejscowym mpzp - Uchwała nr XXXVIII/447/2010 Rady Gminy Łubowo z dnia 29.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kalina

Kalina(Karniszewo + 14 km)

110 000 zł939 m² 117,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 939 mkw. w miejscowości Kalina gm. Gniezno na nowo powstającym osiedlu. Własna księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woźniki

Woźniki(Karniszewo + 14 km)

280 000 zł3 760 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Doskonała lokalizacja pod zabudowę mieszkaniową - idealna propozycja dla inwestora lub osób planujących budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Modliszewo

Modliszewo(Karniszewo + 10 km)

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w Modliszewie o powierzchni 3000m2! Do działki została także wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lednogóra

Lednogóra(Karniszewo + 17 km)

259 000 zł935 m² 277,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka budowlana W pobliżu jeziora polecam na sprzedaż, atrakcyjną działkę blisko jeziora z mediami oraz fundamentem o powierzchni 935 m2. Nieruchomość: działka numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowa

Pobiedziska(Karniszewo + 23 km)

890 000 zł1 696 m² 524,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Cena promocyjna 890 000 zł obowiązuje do 31.03.2026 r. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną działkę budowlaną o powierzchni 1696 m , zlokalizowaną w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Karniszewo

Karniszewo,wielkopolskie

450 000 zł8 933 m² 50,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz odpoczywać w ciszy wsłuchując się w śpiew ptaków? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy na sprzedaż.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij